سامانه مدارس

آموزش سایت ساز ایران هاست 24

ورود به پنل

برای ورود به مدیریت سایت ساز به آدرس yourwebsite.com/admin می روید و با رمز عبور که در اختیارتان است وارد پنل مدیریت می شوید.

مدیریت منو

دو تا منوی پیش فرض داریم. یکی بالای سایت نمایش می دهد و منوی 1 نام دارد.

  • برای افزودن منوی اصلی روی گزینه Add Menu+ کلیک کنید
  • برای افزودن زیر منو روی منوی مادر کلیک کنید و سپس روی "افزودن زیر منو به منوی انتخاب شده"

برای اینکه هر منو به یک صفحه وصل شود روی گزینه "تغییر اتصال کلیک کنید و اتصال مورد نظر را انتخاب نمایید"

متون اصلی

متون اصلی متن های داخل صفحه اصلی می باشند

رسانه ها

"افزودن رسانه" برای این است که بتوانید تعدادی عکس را در کنار هم وارد کنید

"گروه بندی رسانه ها" برای این است که بتوانید گروه هایی ایجاد کنید و رسانه ها را داخلش ایجاد کنید.

نوشته ها

برای ایجاد مقالات ، نوشته ها ، برخی صفحات سایت و ... از این قسمت نوشته ها استفاده کنید.

ویرایش گر متن

درون توضیحات در هر قسمت از سایت reach editor یا همان ویرایش گر قدرتمند وجود دارد که محیط word در ویندوز را شبیه سازی می کند. در این قسمت می توان متن های رنگی ، عکس ، ویدئو و ... استفاده کرد.

اسلایدشو

عکس های متحرک سایت درون اسلایدشو قرار می گیرند و می توانید آنها را ویرایش ، حذف و اضافه کنید.

اخبار

درون اخبار همان طور که از نامش مشخص است می توانید اخبار درج و ویرایش کنید. این گزینه هم مانند سایر بخش ها می تواند به منو ها متصل شود.

تنظیمات

در قسمت تنظیمات عکس لوگو ، نام سایت ، تصویر آیکون ، رمز عبور و ... قابل کنترل است

 


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi