سامانه مدارس

سوالات متداول

برای من هاست ویندوز مناسب تر است یا لینوکس؟

انتخاب هاست بسته به برنامه نویسی یا سیستم مدیریت محتوایی که می خواهید بکار ببرید دارد. اگر از برنامه asp.net و دیتابیس sqlserver استفاده می کنید هاست ویندوز مناسب است و اگر از برنامه php و دیتابیس MySql استفاده می کنید از هاست لینوکس استفاده کنید. cms های جوملا، وردپرس، پرستاشاپ، اپن کارت و اکثر cms های دیگر مانند انجمن های Vbuletin و Mybb از PHP استفاده می کنند و مناسب هاست لینوکس هستند. اگر هم سایت شما فقط شامل html و css است و از برنامه نویسی استفاده نشده هم می توانید از ویندوز استفاده کنید هم از لینوکس

برای اتصال به دیتابیس از چه آدرس و چه IP استفاده کنم؟

در صورتیکه از هاست لینوکس استفاده می کنید
از داخل cpanel وارد PhpMyadmin. برای اتصال هم IP نیاز ندارید و فقط کلمه localhost را وارد کنید.

در صورتیکه از هاست ویندوز استفاده می کنید:
اگر از sql 2014 استفاده می کنید:
Data Source=WIN-56M32V3S9JM\SQLEXPRESS2014
اگر از sql 2012 استفاده می کنید:
Data Source=WIN-56M32V3S9JM\SQLEXPRESS2012
اگر موارد بالا کار نکرد از کلمه localhost استفاده کنید

از چه آدرسی وارد ایمیلم شوم؟

با فرض اینکه آدرس سایت شما yoursite.com می باشد از آدرس webmail.yoursite.com می توانید به ایمیل ها دسترسی پیدا کنید.

فایل های سایتم را در کدام فولدر آپلود کنم؟

اگر می خواهید در قسمت File Manager فایل های سایت خود را آپلود کنید به صورت زیر باید این کار را انجام دهید:

در هاست ویندوز (websitepanel) در فولدر wwwroot

در هاست لینوکس (cpanel) در فولدر Public_Html

 


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi