سامانه مدارس

روش انتقال دادن سایت بدون هیچ گونه از کار افتادگی

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که به چه روشی سایت را از یک هاست به هاستینگ دیگری انتقال بدهیم که از کار افتادگی موقت نداشته باشیم؟   

 • 1-    نخستین کاری را که بایستی انجام دهیم  این است که پیش از آن که مهلت هاستینگ سابق شما به اتمام برسد اکانت هاست جدید را دریافت نمایید.
 • 2-    سپس تمام پوشه های خود  را به کمک یک اپلیکیشن به نام FTP یاCuteFTP  را دانلود نمایید یا همچنین برنامه cPanel backup  را دانلود نمایید سپس آنها را  روی اکانت تازه ای که ایجاد نموده اید  مجددا به کمک برنامه های مذکور نیز اپلود نمایید.پس از این بایستی که  سطح دسترسی  فایلهای خود را تنظیم نمایید و چنانچه که اسکریپتی  دارید که در حال اجرا میباشد آن را نیز اجرا نمایید.
 • 3-    چنانچه که برای  منتقل کردن وب سایت از full backup  استفاده نگردد بایستی که  حتما ازدیتابیس های خود نیز پشتیبان دریافت نمایید. حال بایستی بمنظور این کار به phpmyadmin  وارد گشته  و نیز دیتابیس های خود را export  کرده و نیز در هاستینگ تازه این دیتابیس را بوجود آورده و نیز import نمایید.
 • 4-     پس از منتقل نمودن کلیه فایل و پوشه ها بایستی  نیم سرور دامین خود را عوض نمایید یا به عبارت دیگر این که بایستی تغییر بدهید. پیش از انجام این کار بایستی که به کمک آدرس موقت خود هاستینگ کلیه قسمتهای یک سایت رابررسی نمایید.
 • 5-    پس از گذشت 24 ساعت الی 72 ساعت  انتقال دامنه به شکل کامل بر روی هاستینگ جدید نیز انجام میشود.
 • 6-    در این صورت این امکان برای شما وجود دارد که  هاستینگ قدیمی خود را متوقف کنید  و سپس هر کار لازمی  که قصد دارید  روی اکانت جدید خود بکنید را انجام دهید . 

پس از این پروسه ی  6 مرحله ای  وبسایت شما به شکل کامل  در حال اجرا میباشد و نیز سایت شما هیچ گونه توقف و از کارافتادگی موقت را هم نداشته است .
در نهایت مناسبترین گزینه جهت  گرفتن پشتیبان نیز  خود cPanel میباشد که اجازه این کار را  به شما میدهد. با این حال لازم به توجه میباشد که چنانچه که  full backup  بوجود آوردید بعد از  انتقال بایستی به پشتیبان هاستینگ خود نیز درخواست ارسال نمایید تا هنگامی که نسخه پشتیبان را restore نمایند. این امکان برای شما وجود ندارد که full backup را restore نمایید.
در روش full backup کلیه تنظیمات ، ایمیل ها ، دیتابیس ها و … نیز انتقال داده میشوند.


 • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
 • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
 • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
 • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
 • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi