سامانه مدارس

نحوه تشخیص هاست یک سایت

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران گرامی  سایت iranhost24.com. امروز قصد داریم آموزشی تحت عنوان نحوه تشخیص هاست یک سایت را در اختیار شما بگذاریم.

مواقعی است که میبینید یک سایت به علت  هاستی که دارد از سرعت بالایی برخوردار است و یا تمایل دارید با مدیر هاست یک سایت حرف بزنید و .... یکی از کار هایی که اغلب  انجام میدهند این است که به سراغ  ادمین سایت می روند و از او در مورد هاست می پرسند و جواب می گیرند . ولی اگر ادمین سایت پاسخ نداد چه کار باید کرد؟

با استفاده از این راهی که اکنون به شما اموژش می دهیم می توانید خیلی راحت هاست آن سایت را پیدا کنید.

نحوه تشخیص هاست یک سایت

ابتدا وارد این سایت شوید.

http://www.intodns.com

حالا در فیلد Domain Name آدرس سایتی که مایلید هاستش را را بدانید  وارد نمایید. مثلا iranhost24.com

دقت کنید که آدرس را بدون www و http وارد نمایید.

حال بر روی دکمه report کلیک نمایید واندکی تامل نمایید تا هاست آن سایت را اسکن کرده و اصطلاعات را جمع آوری نماید و به صفحه دیگری که دارای اطلاعات هاست است می روید.

اکنون شما جدولی را مشاهده می کنید که حاوی 4 ستون می باشد. در ستون information و اولین ردیف از خط دوم یک سری اطلاعات می باشد که آدرس های اینترنتی در درون آن درج شده است.

ns5.iranhost24.com.   ['89.42.210.125']   [TTL=172800]

ns6.iranhost24.com.   ['89.42.210.125']   [TTL=172800]

حالا آن اطلاعات اضافی را حذف نمایید و تنها آدرس سایت را بگیرید.

ns5.iranhost24.com.

ns6.iranhost24.com.

حتما  متوجه شده اید که بایستی چه کاری انجام دهید. حروف ns و ارقام کنار آن و یک نقطه که وجود دارد را حذف نمایید. اگر که یک نقطه در آخر هم وجود داشت آن را هم حذف کنید و به آدرس دقیق اینترنتی برسید.

iranhost24.com

اکنون یافتیم که سایت ایران هاست 24  از سرور های خودش یعنی iranhost24.com هاست میگیرد. البته این مراحل آنقدر هم طولانی نیست شاید در کل 30ثانیه وقت شما را می گیرد.


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi