سامانه مدارس
ثبت دامنه ، جستجوی دامنه

ثبت دامنه ir، خرید دامنه، ثبت دامین، جستجوی دامنه

نام دامنه ای که می خواهید ثبت کنید را وارد کنید

دامین نام های اینترنتی هستند که موقع مشاهده وب سایت ها آن ها رامی نویسید ودرمرورگر مشاهده می کنید هردامین فقط یک بار می تواند درجامعه جهانی وب ثبت شود ومانند اسناد دیگر دارای مالکیت می باشد. مالکیت دامین یا دامنه به یک شخص یا یک شرکت و موسسه حقوقی می تواند تعلق بگیرد برای ثبت دامین یا دامنه ابتدا شما باید وارد یک سایت فروش هاست شوید به عنوان مثال وارد nic.ir می شوید و درآن جا دامنه ی مورد نظر را که می خواهید ثبت کنید جستجو وبررسی شود. بررسی موجود بودن دامین ازاولین کارهایی است که شما هنگام ثبت دامنه باید انجام دهید.

دامنه موردنظر را جستجو کردید دووضعیت برای آن ارائه می شود

  • موجود: دامین های موجود به دامین هایی گفته می شود که شخص یا شرکتی ازقبل آن هارا ثبت نکرده وآزاد می باشد و در واقع شما می توانید آن ها را ثبت کنید به این دامنه ها دامنه های آزاد نیز می گویند
  • نا موجود: دامنه های بعدی دامنه هایی می باشدکه قبل از شما شخص یاشرکت دیگری آن ها را ثبت کرده است این دامنه ها را شما تا زمان انقضا نمی توانید خرید کنید موقع خرید دامنه ها یک ساله تا پنج ساله می تواند ثبت شود دامنه هایی که پنج ساله ثبت می شود تا پنج سال تحت اختیارمالک می باشد وکس دیگه نمی تواند آن ها راثبت کند مگر اینکه شخصی بخواهد یک دامین ثبت شده را ازشخص دیگر خریداری کند به این عمل انتقال دامین گفته می شود

انتقال دامین یا انتقال دامنه یعنی واگذاری یک دامنه ازمالکیت یک شخص یا یک شرکت به شخص یاشرکت دیگر. قیمت های خرید دامین های آزاد یا موجود مشخص می باشد اما دامین های ثبت شده قیمت های مشخصی ندارند وبا توجه به توافق طرفین صورت می گیرد مانند خط های روند دامین های روند نیزقیمت بالاتری دارند وموقع توافق خرید دامین یا انتقال دامین ازشخصی به شخصی دیگر دامینهای بالا معمولا باقیمت های بالا گاها ده تا بیست میلیون تومان فروخته می شود وقتی دامین راجستجو وبررسی کردید وموجود بودن آن دامنه رادیدید می توانید آن دامنه راثبت کنید هنگام ثبت دامین اگر دامین شما آی آر باشد درشرکت ایرنیک ثبت می شود واگر دامین شما غیر ای آر باشد با توجه به این که پسوند شما چیست درشرکت های مختلف وکشورهای مختلف ثبت می شود مثلا دامین دات کام بین المللی می باشد ودرتمام کشورها موقع ثبت دامین ca دامین کانادا می باشد وفقط توسط کشور کانادا به فروش می رسد بعضی دامین ها هم هستند که فقط مخصوص ارگانها وسازمانهای خاصی می باشند.

مثلا دامین های .co.ir فقط مخصوص شرکت ها می باشد یا دامین های .sch.ir فقط مخصوص مدارس می باشد وهنگام ثبت ازشما مدارک شرکت یا مدارس یا ... می خواهد.


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi