سامانه مدارس

HOSTING هاستینگ

هاستینگ در لغت به معنای میزبانی و در اصطلاح وب به معنای میزبانی  وب سایت های موجود در اینترنت می باشد. وب سایت هایی که روزانه شما با آن ها سرکار داریدو آن ها رامشاهده می کنید هر کدام روی سرورهایی میزبانی می شوندبه این
معنا که اطلاعات موجود درآن  وب سایت ها مانندعکس ها ،نوشته ها ،فیلم ها ،استایل ها و... همه در سرورها و در واقع در کامپیوترهایی ذخیره می شود که این سرورها درطولشبانه روز به صورت24 ساعته  روشن هستند وبا اتصال به اینترنت در دسترس
عموم قرار می گیرند .

هاستینگ شامل انواع مختلف می باشد و یک نوع

دسته بندی هاستینگ:

  • هاستینگ لینوکس
  • هاستینگ ویندوز

می باشد.

نوعی دیگری دسته بندی هاستینگ وجود دارد که معمولا هاستینگ ایران وهاستینگ خارج شنیده  میشوند. هاستینگ ها باتوجه به امکانات ،امنیت و کیفیت  دارای قیمیت ها وتعرفه های متفاوت می باشد.


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi