سامانه مدارس

هاست ارزان

فلسفه هاست ارزان وهاست های رایگان تبلیغاتی که شما بسیاردرسایت های مختلف وجاهای مختلف باعنوان هاست رایگان ویاهاست ارزان دیده اید ، بسیارهشداردهنده هستند ، چراکه هیچ شرکتی هاست خودرابه رایگان دراختیار شخصی قرارنمی دهد ، مگراین که آن هاست نواقصی داشته باشد ویا دنبال منافعی دیگرباشد. هاست ارزان در واقع مفهومی که دارد این است که شما در میان هاست های موجود دربازاربه دنبال بهترین هاست ودراین حال هاستی که ازنظرقیمت با امکاناتی که دارد منطقی به نظربیاید هستید که قیمت وتعرفه ی هاست راچندین مورد می تواند رقم بزند :

اول شرکت پشتیبانی کننده ی هاست ، شرکتی که ازآن هاست می خریدوهاست شما را پشتیبانی می کند دارای اعتبار بالایی باشد وهمچنین می توانید اعتبارآن سایت را ازروی رتبه الکسای آن سایت وتعدادبازدید آن سایت بفهمید.

دوم این که آن هاست ویندوزباشد یا لینوکس ، طبیعتا هاست های ویندوزکمی قیمت شان بالاترازهاست های لینوکس می باشد، پس این موضوع را درنظرداشته باشید که اگر هاست ویندوزمی خریدانتظار این راداشته باشید که قیمت آن کمی بالاترازهاست های لینوکس باشد .

امنیت هاست

امنیت هاست یکی ازمهم ترین بحث هایی هست که تعرفه آن را رقم می زند، هاست های با قیمت بالا ادعای آن رادارند که ازنظرامنیتی روی سروربیشترکارکرده اند ، پشتیبانی بیشتری گذاشته اند برای این کار، ازنرم افزارهای به روزترودرنتیجه گران تراستفاده می کنند.موضوع بعدی که قیمت وتعرفه ی هاست را رقم می زند ، منابعی است که سرور را دربرابرهاست قرارمی دهد. طبیعتا هرهاست محدودیت هایی ازنظرمنابع دارد ، منابعی مانند :

  • فضا
  • CPU
  • Ram
  • CACHE

هاست های ارزان هیچ وقت دارای سرعت بالا، CPU بالا و رمزبالا نمی باشند، درحقیقت هاست های ارزان همان هاست های اشتراکی هستند  که به جای این که مثلا برای صد نفربه اشتراک گذاشته شود ، برای هزارنفر به اشتراک گذاشته می شود. وقتی تعداد مشترکین ده برابر می شود آن ها مجبورند منابع رابه یک دهم کاهش دهند تا جبران تعداد بالای کاربران شود ، نتیجه گیری آخراین که هاست ارزان به هاستی می گویندکه نسبت به امکانات تعرفه ی مناسب تری داشته باشند.


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi