سامانه مدارس

بهترین هاست وردپرس و لینوکس ایران و خارج

هاست وردپرس لینوکسی خود را سفارش دهید

از جمله مسایلی  که اغلب در راه اندازی یک سایت لحاظ نمیگردد، سرور و میزبان وبسایت میباشد. چنانچه که ازعمده ترین نکات کلیدی جهت موفقیت یک سایت میزبان و سرور آن میباشد. بازدیدکنندگان وبسایت شما این انتظار را از شما دارند که در هر زمانی سایت شما در دسترس باشد. کوچکترین  خطا در هاست شما کفایت مینماید  که دیگر  بازدیدکنندگان وب سایت شما از سایت شما بازدید نکنند.

سرورهای اشتراکی، هاستینگ ها و سرورهای اختصاصی از جمله مواردی میباشند  که قادر خواهید بود سایت خود را بر روی آنها اجرا نمایید. میزبان وب سایت شما بایستی تا به اندازه کافی اعتبار داشته باشد و نیز  پشتیبانی 724 را نیز داشته باشد (یعنی هفت روز هفته و هر روز 24 ساعت پشتیبانی). به همین دلیل هرلحظه امکان دارد که وب سایت Down گردد  که در این صورت  بازدیدکنندگان زیادی را از دست میدهید.

هاست وردپرس لینوکسی خود را سفارش دهید

وردپرس، از سیستم های مدیریت محتوایی میباشد که برخلاف سادگی در طرح و سبُکی احتیاج به هاست قدرتمند جهت اجرا دارد. عده ای از میزبانان وب سایت اعتقاد دارند  که وردپرس فشار زیادی به سرورها وارد میکند که به همین دلیل  از نصب وردپرس روی هاست خود جلوگیری مینمایند. تعداد این میزبانان کم است. هدف ما در تهیه این مقاله، راهنمایی برای پیدا کردن یک هاست خوب برای وردپرس شماست.

بهترین هاست وردپرس چیست؟

شرکت میزبانی وب ایران هاست 24 با سابقه درخشان بیش از یک دهه در زمینه هاست لینوکس این افتخار را دارد تا بهترین هاست ممکن برای سایت های وردپرسی را به مشتریان عزیز و وبمستر ها ارائه دهد.

این میزبان  در حقیقت  از قدیمی ترین میزبانان وب محسوب میشود  که از سال  1385 فعالیت  خود را شروع نموده  و در حال حاضر میزبان بیشتر از 300000 وبسایت میباشد. این هاستینگ، در واقع پیشنهاد رسمی بنیاد وردپرس بمنظور راه اندازی یک وب سایت وردپرسی بوده است. چنانچه که سایت شما دارای ترافیک بالایی باشد، این هاستینگ به سهولت قادر است که بازدیدکنندگان وب سایت شما را نیز هندل نماید و از این جهت جای نگرانی وجود ندارد. هنگام  خرید  نیز چندین Offer تخفیف برای شما لحاظ میگردد.

هاست وردپرس لینوکسی خود را سفارش دهید

برترین هاست لینوکس ایران

این نوع هاستینگ در واقع یک میزبان وب موفق برای سایت های وردپرسی و  نیز یک  برند تجاری سرشناس میباشد که در حقیقت یک نام شناخته شده میباشد. آپتایم سرورهای این هاستینگ حدود 99.99% است که این میزبان با پشتیبانی شگفت انگیز خود شما را غافلگیر می نماید. این میزبانی برای وردپرس بهینه سازی شده  است که استفاده از این میزبان گامی مثبت بمنظور  رشد سایت و وبلاگ های شما میباشد. وب هاستینگ هاب، آسانترین روش بمنظور حضور آنلاین کسب و نیز کارهای کوچک میباشد. این وب هاستینگ تا به  امروز جوایز گوناگون بین المللی را دریافت نموده و نیز هنگام  خرید Offer های تخفیفی مناسبی  به شما ارائه می گردد.

هاست وردپرس لینوکسی خود را سفارش دهید

بهترین هاستینگ وردپرس خارج ایران

میزبانی وب ایران هاست 24، از شناخته شده ترین و با سابقه ترین میزبانی های  ایرانی میباشد. پشتیبانی این هاستینگ در واقع خوب بوده و چنانچه  که امکان  دسترسی به ارز بین المللی را ندارید، از هاستینگ این شرکت که میزبان خوبی برای سایت های وردپرسی است استفاده نمایید. با این توضیحات و راهنمایی هایی که برای شما اوردیم، امیدواریم که بتوانید یک وب هاستینگ مناسب را برای وبسایت وردپرسی خودانتخاب نماییدتا از دنیای وردپرس بیشتر از گذشته لذت ببرید.


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi