سامانه مدارس

هاست ایران

وقتی صحبت ازخریدهاست به میان می آید ، بسیاری از وب مسترها دغدغه ی این را دارند که هاست ایران انتخاب کنند یا هاست خارج . منظور از هاست های خارج، هاست های آمریکا ،کانادا ،آلمان و... می باشد. این دغدغه که انتخاب هاست از ایران باشد یا خارج یک دغدغه ایست که از قدیم با وب مسترهای وب سایت همراه می باشد و دراین مورد سوالات بسیاری ازما شده است که اگربخواهیم این رابه صورت شفاف توضیح دهیم می توانیم بگوییم هم هاست های ایران وهم هاست های خارج هرکدام معایب  ومزایایی دارند.

معایبی که دارند می توانند قطعی زیاد داشته باشند یعنی آپ تایم های کم داشته باشند و سرعتشان نیز کم باشد که این موضوع می تواند امنیت را پایین بیاورد واین فقط بستگی به این دارد که آن هاست توسط شرکت معتبری پشتیبانی شود . پشتیبانی هاست توسط یک شرکت بسیار معتبر، چه ایران وچه خارج از ایران می تواند یک موضوع بسیارمهم باشد و دقیقا مثل این می ماند که یک کالا در ایران تولید شود و پشتیبانی بسیارعالی داشته باشد وهمچنین یک کالا توسط کشورهای معتبر باشد چه بسا که پشتیبانی خوبی نداشته باشد. به شما توصیه می کنیم اگرمی خواهید هاست ایران انتخاب کنید وچه هاست خارج انتخاب کنید ، بیشترتحقیق خود را روی شرکت پشتیبان آن بگذارید .

سرعت هاست ایران بالاتراست یاهاست خارج ازایران؟

هاست ایران سرعتش ازداخل ایران نسبت به هاست ایران ازخارج ازایران بالاتر است. این موضوع یعنی چه ؟ یعنی وقتی شما یک سایت راکه باهاست ایران پشتیبانی می شود باز کنیدا گرازایران باز شود و ازIP ایران بازشود سرعت آن به مراتب بالاتراز آن  است که فردی ازخارج ازکشور آن سایت راباز کند ، چون موتور جستجوگر گوگل درخارج ازایران می باشد. اگربه دنبال بهینه سازی بهترهستید پیشنهاد می شود که ازهاست های خارج ازایران استفاده کنید  چرا که گوگل به آن بهتردسترسی دارد واگرهاست خارج می خواهید خریدکنید این را درنظرداشته باشید که هاست های خارج سرعتشان از خارج از کشور بالاتر میباشد و از داخل ایران کندتر باز میشوند. البته این موضوع واین مقایسه ها درصورتی صحت دارد که شرکت پشتیبانی هاست ، چه در ایران و چه غیرایران دارای پشتیبانی وسرعت تقریبا یک سان باشند.


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi