سامانه مدارس

هاست لینوکس

هاست لینوکس درواقع به هاستی گفته می شود که سرورآن ازضامن لینوکس استفاده می کند ، هاست لینوکس دارای امنیت بالایی می باشد . سایت هایی که ازروی هاست لینوکس بالامی آید دارای محدودیت زبان برنامه نویسی PHP می باشد ، این به معنای آن است که اگرشما سایتتان را به زبان asp.net برنامه نویسی کرده اید به هیچ وجه درهاست  لینوکس بالا نمی آید . درنتیجه همیشه باید قبل ازخرید به این موضوع دقت کنید که سایتتان راباچه زبانی برنامه نویسی کرده اید.

سایت هایی که زبان برنامه نویسی ندارند وصرفا HTML وجاوا اسکریپت می باشند هم در هاست ویندوزو هم در هاست لینوکس مشکلی ایجاد نمی کنند. هاست های لینوکس به فایل htaccess  مجهز می باشد. فایل htaccess  فایلی است که بسیاری ازدسترسی ها را می تواند به کاربران مختلف تقسیم کندوهمچنین کارهای URL REWRITE درفایل htaccess  و بسیاری ازکارهای دیگر دراین فایل انجام می شود.

ازنظرسرعت وامنیت هاست ویندوز وهاست لینوکس را هیچ وقت باهم مقایسه نکنید چرا که هردو این هاست ها نیزاگر خوب پشتیبانی شوند، می توانند هم سرعت بالا داشته باشد و هم امنیت بالا ، این بستگی به شرایط پشتیبانی هاست شما دارد قیمت های هاست لینوکس برای شما در زیر آورده شده است،  لطفا با توجه به امکاناتی که نیاز دارید برای سایتتان امکانات پلن ها رامطالعه کنیدویکی از آن ها راانتخاب کنید.


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi