سامانه مدارس

تفاوت هاست ویژه پرسرعت و معمولی

معمولا مشتریانی که قصد خرید هاست را دارند و قبلا این کار را انجام نداده اند و یا کم این کار را انجام داده اند با تردید ها و شک و شبهه هایی رو به رو می شوند که کدام هاست و کدام نوع را خریداری نمایند؟! ما در سایت ایران هاست 24 مشتریان عزیز را کاملا راهنمایی کرده ایم. اینکه هاست را ویندوز بخرند یا لینوکس را قبلا توضیح داده ایم. اینکه سرور را اختصاصی بخرند یا مجازی یا هاست اشتراکی قبلا خدمتتان عرض شده است. اما در این مبحث به موضوع تازه ای به نام تقاوت هاست پر بازدید و هاست معمولی اشاره می کنیم.

تفاوت هاست پر بازدید ویژه و هاست معمولی چیست؟

سایت هایی که به تازگی راه اندازی شده اند و بازدید زیادی ندارند و یا هاست هایی که قدیمی هستند اما بنا بر هر دلیلی بازدید آنچنان بالایی ندارند (روزانه زیر 500 بازدید) می توانند هاست معمولی خرید کنند. این هاست ها برایشان مقرون به صرفه و اقتصادی است. اما سایت هایی که دارای بازدید بالا می باشند و به اصطلاح سایت های پر ترافیک هستند (روزانه بالای 500 بازدید) بهتر است هاست پربازدید استفاده کنند تا سرعت سایت با توجه به بازدید های پی در پی همچنان بالا بماند. سایت هایی که روزانه بالای 2000 بازدید دارند دیگر نباید فکر و تردید کنند و باید یک راست بروند سراغ هاست های پرسرعت.

چرا برای سایت های پر بازدید نمی توان از هاست های معمولی استفاده کرد؟

به دلیل اینکه این سایت ها بازدید های همزمان دارند و همزمان چندین کاربر در حال استفاده از سایت می باشند و این باعث می شود منابع cpu و ram دیگر توان پاسخگویی نداشته باشند و سرعت سایت کاهش یابد و گاهی سایت از دسترس خارج شود. هاست های پر سرعت ویژه با داشتن cpu و ram قوی تر می توانند از پس از تعداد بازدید برآیند.


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi