سامانه مدارس

میزبانی وب

تمامی طراحان سایت و وب مسترها، با کلمه میزبانی وب آشنایی دارند وحداقل چندین مرتبه این عبارت راشنیده اند . میزبانی وب به فارسی و WEB HOSTING به انگلیسی به معنی میزبانی کردن سرور ازسایت های طراحان می باشد ، این به این معنی است که افرادی که طراحی وب سایت انجام می دهند ، آماده منتشرشدن درجامعه جهانی میباشند ، باید سایتشان واطلاعاتشان روی یک سرور upload  شود و بازدیدکنندگان ازآن سرور به اطلاعاتشان دسترسی پیداکنند.

چنین سروری ، سرورمیزبانیست ، یا میزبانی وب یامیزبانی وب سایت نامیده می شود وبه اصطلاح HOSTING یا WEBHOSTING نامیده می شود . شرکت های زیادی درایران وخارج ازایران ، به کارمیزبانی وب مشغولند ودراین زمینه خدمات می دهند. خدمات میزبانی وب ، خدمات گسترده ای  است که شامل سرورهای ویندوز وسرورهای لینوکس می شد وهمچنین دارای امکانات متعددی می باشد. شرکت iran host24 مفتخراست میزبان وب مسترهای عزیزاز سرتاسرایران باشد و خدمات میزبانی وب ، توسط این شرکت هم درسرورهای داخل ایران وهم درسرورهای خارج از ایران ایران وآمریکا وکانادا انجام می شود. مراحل کاریک طراح سایت به این صورت است که ، فردبعد از این که سایتش را طراحی کرد و یا با زبان های برنامه نویسی آن رابرنامه نویسی کرد ، به یکی ازشرکت های میزبانی وب iranhost24 مراجعه ی غیرحضوری کرده ، یعنی ازطریق سایت انجام می دهد و بعد از دیدن پلن های مختلف میزبانی وب یکی ازآنها را که به زمینه کاری اش نزدیک است وامکاناتی را که  دارد می خواهد انتخاب می کند.

امکانات میزبانی وب

پلن های میزبانی وب به این صورت است که مشخصه های اصلی فضا ،پهنای باند ،سیستم عامل ویندوزیا لینوکس ، سرعت ،تعدادمیزبانی وب سایت ، تعداد پارک دامین و... می باشد ، شما پس ازدیدن وبررسی پلن های مختلف میزبانی وب یکی ازآن هارا انتخاب می کنیدوپس ازدیدن کلید روی قسمت سفارش می توانید آن راسفارش آنلاین یا سفارش اینترنتی دهید وازطریق درگاههای شتاب هزینه آن راپرداخت کنید. پس ازپرداخت هرینه یک ایمیل به عنوان ایمیل اطلاعات میزبانی شما به شما ارسال می شود دقت داشته باشید موقع پرکردن فرم به تمام موارد دقت کنید ودامنه ی خود را به صورت صحیح وارد کنید.


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi