سامانه مدارس

شرایط و ضوابط

شرایط استفاده از سرویس های این مجموعه :

 1. پلن های هاست با توجه به فضا ، تعداد وب سایت موجود در آن و سیستم عامل قیمت گذاری شده اند.
 2. هزینه های دامنه مربوط به پسوند دامنه می باشد و برای هر پسوند متفاوت می باشد که هنگام خرید آن ها را مشاهده می کنید.
 3. سفارش و پرداخت به صورت آنلاین انجام می شود.
 4. پس از سفارش و واریز وجه حتما باید از سایت بانک به این سایت بازگردید تا عملیات کامل شود.
 5. اگر پس از پرداخت از سایت بانک به این سایت بازنگشتید (به هر دلیلی) با یک تیکت می توانید مراتب را پیگیری و سفارش خود را تکمیل نمایید.
 6. هاست و دامنه ای که خریداری می کنید پس از خرید قابل بازگشت نمی باشند. پس قبل از خرید امکانات کامل هاست را بررسی کنید.
 7. در صورتیکه پس از خرید هر مشکلی داشتید با ارسال یک تیکت مشکلات خود را به پشتیبانی ارسال کنید.
 8. هر تیکت برای یک موضوع می باشد، بنابراین برای یک موضوع بیش از یک تیکت باز نکنید و از طریق همان تیکت قبلی مراتب را پیگیری کنید.
 9. در ساعات اداری پاسخگویی تلفنی میسر می باشد و در ساعات غیر اداری پاسخگویی از طریق تیکت می باشد.
 10. بخش پشتیبانی فقط مشکلات مربوط به هاست و دامنه را برطرف می سازد، و مشکلاتی که در زمینه طراحب سایت و برنامه نویسی و تنظیمات دارید به عهده خودتان می باشد. بسیار مشاهده شده که مشکلات مربوط به برنامه نویسی و تنظیمات را از پشتیبانی ما طلب می کنند که این یک اشتباه می باشد.

 • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
 • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
 • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
 • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
 • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi