سامانه مدارس

آموزش آپلود سایت در File Manager هاست

آموزش آپلود سایت در File Manager هاست

این مرحله بسیار ساده است. فقط چند نکته را خدمت شما عرض می کنم:

  • اگر سایت را با Visual Studio طراحی و برنامه نویسی کرده اید نباید پوشه ها و فایل های سایت را مستقیما در هاست آپلو کنید! بلکه باید ابتدا پروژه را Publish کنید و سپس به فکر آپلود آن باشید. برای پابلیش کردن پروژه از منوی بالای Visual Studio گزینه Build وسپس گزینه Publish را انتخاب کنید. در این لحظه یک پنجره باز می شود و شما باید در قسمت Type گزینه File System را انتخاب کنید. اکنون یک مسیر مشخص کنید تا پروژه publish شده در آنجا ساخته شود. پروژه publish شده 2 مزیت بسیار مهم دارد: اول اینکه حجم پروژه بسیار کاهش میابد و مناسب برای آپلود می شود. دوم اینکه فایل های کد برنامه به صورت Assembly در می آید و دیگر کسی نمی تواند کد های شما را از درون هاست به سرقت ببرد.
  • برای آپلود سعی کنید فایل ها را آرشیو کنید، فقط به این نکته توجه داشته باشید که فایل فشرده را به ZIP تبدیل کند نه RAR زیرا در file manager فقط قابلیت UnZip برای فایل های Zip وجود دارد و برای rar وجود ندارد. پس از اینکه فایل zip شده را داخل هاست آپلود کردید از داخل قسمت file manager آن را UnZip کنید.
  • طوری پروژه را آپلود کنید که فایل ها دقیقا در پوشه wwwroot یا httpdocs قرار گیرند.
  • برای آپلود از FTP استفاده کنید تا سرعت آپلود بالاتر رود.

  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi