سامانه مدارس

آموزش تنظیمات هاست لینوکس

تنظیمات php در هاست لینوکس حرفه ای

این مقاله آموزشی مرتبط با هاستینگ لینوکس با کنترل پنل سی پنل CPANEL در سری هاست لینوکس حرفه ای می باشد.

در مرحله اول به  کنترل پنل هاست خود بروید.

تنظیمات مربوط به PHP Extention & PHP Version:

بعد از ورود به cpanel، روی گزینه Select PHP Version کلیک نمایید. مانند تصویر زیر:

می توانید مانند تصویر زیر نسخه php مورد نظر خود را برگزینید و بعد روی گزینه Set as current کلیک نمایید.

در این صفحه می توانید اکتنشن هایی که نیاز دارید را تیک بزنید تا فعال شود. در آخر برای save کردن تغییراتی که انجام داده اید در اکتنتشن ها، روی گزینه save در پایین صفحه کلیک نمایید.

تنظیمات مربوط به PHP Options:

به جهت تغییر گزینه های مربوط به php، می توانید روی گزینه Switch To PHP Options کلیک نمایید. مانند تصویر زیر:

در این قسمت می توانید  هر کدام از این موارد را طبق نیاز برنامه خود تغییر و بعد روی گزینه save کلیک نمایید.

راهنمای ورود به کنترل پنل سی پنل cPanel

برای اینکه بتوانید وارد کنترل پنل سی پنل شوید بایستی آدرس و اطلاعات اولیه سرویس هاستینگ که به وسیله وب رمز و توسط ایمیل برای شما فرستاده شده است ،استفاده نمایید.

آدرس ورود به سی پنل: http://www.yourdomain/cpanel  (البته زمانی می توانید از این لینک استفاده نمایید که نیم سرورها دامنه را صحیح تنظیم نموده باشید و آپدیت نیم سرورها صورت گرفته باشد)

چنانچه تا کنون دامنه تایید نشده باشد و یا نیم سرورهای آن به طور صحیح و دقیق تنظیم نشده باشد با لینک های آی پی/نام سرور بایستی وارد شوید.

در صفحه ای مثل تصویر زیر، بعد از وارد نمودن اطلاعات نام کاربری و رمز عبور به کنترل پنل خود دست پیدا می کنید.

 


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi