سامانه مدارس

آموزش کامل DotNetPanel

 

آموزش کامل DotNetPanel :

 

آموزش  وب سایت پنل Websitepanel :

همانطور که گفته شد یکی از پنل های هاست ویندوز می باشد که قابل انعطاف و دارای امنیت بالا می باشد و برای نصب در انواع ویندوز ها مناسب می باشد .و کنترل پنل هاست شامل اجزای زیر می باشد :


File Manager :


جهت مدیریت و آپلود فایل ها کاربرد دارد. فایل های اصلی باید در پوشه ی wwwroot آپلود شوند.و نام فایل اصلی که با نام دامنه در مرورگر را فراخوانی میکند باید یکی از موارد زیر باشد:

default.htm
default.html
default.asp
default.aspx
index.htm
index.html
index.asp
index.aspx


FTP Accounts :


برای ساخت اکانت ftp می باشد وجهت استفاده در برنامه های میدریت Ftp کاربرد دارد.


Mail Accounts :


برای ساختن اکانت ایمیل کاربرد دارد.


Databases:


برای مدیریت و ساخت دیتا بیس کاربرد دارد که پس از ساخته شدن آن می توان از آن back up  گرفت .


آموزش  backup گرفتن  کل اطلاعات هاست  :


بعد از وارد شدن در Website panel در منوی سمت چپ روی space کلیک کرده و هاسترا انتخاب کنیدو روت فولدر را انتخای نمایید سپس روی back up کلید کنید این فایل در هاست شما ذخیره می شود و می توانید آن را دانلود کنید.

وارد cpanel هاستتان شوید و وارد قسمت Mysql Database بروید.

یک user name برای  اتصال به دیتابیس بسازید.

سپس Create new database را بزنید و نام دیتا بیس را وارد کنید و دکمه  creat database را بزنید .

حال دیتا بیس شما ساخته شده است و می توانید از آن back up بگیرید.


طریقه back up گرفتن از دیتا بیس :


به بخش دیتا بیس بروید و وارد  SQL Server 2005 شوید .روی نام دیتا بیس کلیک کنیدو  در بخش Maintenance Tools می توانید back up بگیرید:


 Backup  برای گرفتن نسخه پشتیبان
 Restore برای وارد کردن فایل دیتابیس به هاست

 


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi