سامانه مدارس

آموزش نصب وردپرس روی ومپ سرور wamp

آموزش نصب وردپرس روی وردپرس wamp

وردپرس را دانلود نمایید و بعد  فایل وردپرس را (اکسترکت) کنید و از پوشه آن کپی بگیرید. بعد به C:wampwww رفته و پوشه وردپرس را در این قسمت save کنید.

سپس عنوان پوشه وردپرس را تغییر دهید. دستتان برای انتخاب نام آن باز است. مثلا اسم آن را بگذارید mysite .سپس به مرورگر خود مراجعه کرده و آدرس زیر را در آن تایپ نمایید:

http://localhost/mysite/

در این قسمت وردپرس به شما می گوید که قادر نیست فایل wp-config.php را پیدا کند. برای ساختن این فایل بر روی دکمه “Create a Configuration File” کلیک کنید.

Ø¢Ù
وزش نصب وردپرس روی وردپرس wamp

بعد از این در صفحه دیگر، کاربر بایستی اطلاعات پایگاه داده خود را وارد نماید. لزوما بایستی عینا مانند اطلاعات پایگاه داده ای که در مرحله پیشین ساخته اید را در این قسمت وارد کنید.

در قسمت نام کاربری پایگاه داده به طور پیش فرض میزان ” root ” قرار گرفته است. در این قسمت نیز بدون پر کردن فیلد رمز بر روی دکمه submit کلیک نمایید. حال وردپرس برای شما فایل wp-config.php می سازد.

Ø¢Ù
وزش نصب وردپرس روی وردپرس wamp

 

بعد از انجام این کار  برای کاربریک صفحه به جهت نشان دادن اعلام موفقیت آمیز بودن ساخت فایل پیکربندی به وسیله وردپرس به نمایش در می آید. با انتخاب دکمه Run Install  نصب و راه اندازی آن را ادامه دهید.

Ø¢Ù
وزش نصب وردپرس روی وردپرس wamp

قدم بعدی: این صفحه مربوط به تکمیل فرم راه اندازی و نصب وردپرس می باشد. در این قسمت بایستی یک عنوان برای وبسایت خود مشخص کنید. و بعد یک نام کاربری و پسورد برای ورود به پنل وردپرس انتخاب کنید. در پایان هم یک ایمیل کاربری بدهید. سپس برای پایان تنظیمات بر روی دکمه Install WordPress کلیک کنید.

Ø¢Ù
وزش نصب وردپرس روی وردپرس wamp

وردپرس در مدت زمان اندکی نصب و راه اندازی می شود  و جداول دیتابیس آن پدیدار می شود. کاربر قادر است پس از نصب، پیام موفقیت آمیز بودن راه اندازی وردپرس را ببیند. در اخر شما می توانید با کلیک بر روی  گزینه Log in به وردپرس دست یابی پیدا کنید.

عیب یابی ارور اسکایپت در حین اجرای ومپ

چنانچه برنامه اسکایپ بر روی سیستم خود دارید و در حال اجرا باشد در این زمان احتمال دارد که برنامه وردپرس wamp به خاطر تداخل با اسکایپ قادر نباشد به طور صحیح کار کند! اختلاف میان آپاچی و اسکایپ به خاطر کاربری یکسان از پورت ۸۰ می باشد! یک راه حل خیلی آسان برای برطرف کردن این مشکل  وجود دارد.

اپلیکیشن اسکایپ را باز کنید و به قسمت Tools >> Options بروید. بعد بر روی گزینه ی Advanced کلیک نمایید و از آنجا بر روی Connections کلیک کنید. در این قسمت تیک گزینه ” Use port 80 and 443 as alternatives for incoming connections ” بردارید و بعد تغییرات را save نمایید. با ریستارت اپلیکیشن اسکایپ و راه اندازی مجدد آن مشکل میان وردپرس wamp و اسکایپ بر طرف می گردد!

Ø¢Ù
وزش نصب وردپرس روی وردپرس wamp


  • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi