سامانه مدارس

آموزش نصب وردپرس روی هاست لینوکس

 

آموزش نصب وردپرس روی هاست لینوکس- cpanel


برای نصب وردپرس روی هاست لینوکس باید مراحل زیر را انجام دهیم.


مرحله اول ساختن دیتابیس می باشد.بنابراین :


برای ایجاد دیتا بیس ما ابتدا یک اسم یرای دیتا بیس انتخاب می کنیم.سپس یک نام کاربری می سازیم و این دو را به هم متصل می کنیم برای این کار ما کارهای زیر را انجام می دهیم :


وارد cpanel هاستتان شوید و وارد قسمت Mysql Database بروید.
سپس Create new database را بزنید و نام دیتا بیس را وارد کنید و دکمه  creat database را بزنید .
سپس   Go Backرا بزنید در این بخش یک user name برای  اتصال به دیتابیس بسازید .
مجددا    Go Backرا بزنید در این صفحه user و نام دیتابیس خود را انتخاب کنید  و Add را بزنید و از این طریق نام دینابیس و یوزر را بهم ارتباط داده اید .و در آخر اجازه دسترسی را به کاربر مربوطه داده و Make Changes را بزنید.


مرحله بعدی بعد از اینکه دیتابیس ساخته شد آپلود وردپرس بر روی هاست لینوکس می باشد که برای اینکار مراحل زیر را انجام می دهیم :


ابتدا وردپرس را از سایت های مرجع فارسی دانلود کنید سپس فایل زیپی را در اختیار شما می گذارد ابتدا آن را از حالت فشرده خارج کنید و فایل فشرده را پاک کنید.فایل wordpress را باز کنید و فایل های آن را Select All کنید و کلیک راست کنید و Move را بزنید یک پنجره باز می شود در آدرس  public_html/ را وارد نمایید. و روی  MoveFile(s) کلیک نمایید.سپس به Public_html بروید و ورد پرس را پاک کنید.

در مرحله بعدی باید به تغییرات در فایل ها بپردازیم بنابراین :


فایل  wp-config-sample.php را پیدا کرده  و کلیک راست کنید  و گزینه Rename  را بزنید و به wp-config.php تغییر دهید   بعد از آن روی فایل wp-config.php کلیک راست کرده و گزینه Edit را انتخاب نمایید و به جای database_name_here نام دیتابیس و و به جای username_here نام کاربری و رمز عبوری که گذاشته اید را در password_here  قرار دهید و بر روی Save Changes کلیک نمایید تا پیغام موفقیت به شما بدهد.


و در مرحله آخر به راه اندازی وردپرس می پردازیم :


دامنه را در مرورگر وارد کنید و وارد سایت شوید  سپس فرم راه اندازی نمایش داده می شود. دراین  قسمت های نام کاربری و رمز عبور و ایمیل را وارد نمایید و بر روی راه اندازی وردپرس کلیک کنید. و در آخر دکمه  ورود  را بزنید نام کاربری و رمز عبوری را وارد کنید و به پیشخوان وردپرس وارد شوید.
 


   • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
  • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
  • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
  • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
  • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
logo-samandehi