بهترین هاست وردپرس و لینوکس ایران و خارج

هاست وردپرس لینوکسی خود را سفارش دهید

از جمله مسایلی  که اغلب در راه اندازی یک سایت لحاظ نمیگردد، سرور و میزبان وبسایت میباشد. چنانچه که ازعمده ترین نکات کلیدی جهت موفقیت یک سایت میزبان و سرور آن میباشد. بازدیدکنندگان وبسایت شما این انتظار را از شما دارند که در هر زمانی سایت شما در دسترس باشد. کوچکترین  خطا در هاست شما کفایت مینماید  که دیگر  بازدیدکنندگان وب سایت شما از سایت شما بازدید نکنند.

سرورهای اشتراکی، هاستینگ ها و سرورهای اختصاصی از جمله مواردی میباشند  که قادر خواهید بود سایت خود را بر روی آنها اجرا نمایید. میزبان وب سایت شما بایستی تا به اندازه کافی اعتبار داشته باشد و نیز  پشتیبانی 724 را نیز داشته باشد (یعنی هفت روز هفته و هر روز 24 ساعت پشتیبانی). به همین دلیل هرلحظه امکان دارد که وب سایت Down گردد  که در این صورت  بازدیدکنندگان زیادی را از دست میدهید.

هاست وردپرس لینوکسی خود را سفارش دهید

وردپرس، از سیستم های مدیریت محتوایی میباشد که برخلاف سادگی در طرح و سبُکی احتیاج به هاست قدرتمند جهت اجرا دارد. عده ای از میزبانان وب سایت اعتقاد دارند  که وردپرس فشار زیادی به سرورها وارد میکند که به همین دلیل  از نصب وردپرس روی هاست خود جلوگیری مینمایند. تعداد این میزبانان کم است. هدف ما در تهیه این مقاله، راهنمایی برای پیدا کردن یک هاست خوب برای وردپرس شماست.

بهترین هاست وردپرس چیست؟

شرکت میزبانی وب ایران هاست 24 با سابقه درخشان بیش از یک دهه در زمینه هاست لینوکس این افتخار را دارد تا بهترین هاست ممکن برای سایت های وردپرسی را به مشتریان عزیز و وبمستر ها ارائه دهد.

این میزبان  در حقیقت  از قدیمی ترین میزبانان وب محسوب میشود  که از سال  1385 فعالیت  خود را شروع نموده  و در حال حاضر میزبان بیشتر از 300000 وبسایت میباشد. این هاستینگ، در واقع پیشنهاد رسمی بنیاد وردپرس بمنظور راه اندازی یک وب سایت وردپرسی بوده است. چنانچه که سایت شما دارای ترافیک بالایی باشد، این هاستینگ به سهولت قادر است که بازدیدکنندگان وب سایت شما را نیز هندل نماید و از این جهت جای نگرانی وجود ندارد. هنگام  خرید  نیز چندین Offer تخفیف برای شما لحاظ میگردد.

هاست وردپرس لینوکسی خود را سفارش دهید

برترین هاست لینوکس ایران

این نوع هاستینگ در واقع یک میزبان وب موفق برای سایت های وردپرسی و  نیز یک  برند تجاری سرشناس میباشد که در حقیقت یک نام شناخته شده میباشد. آپتایم سرورهای این هاستینگ حدود 99.99% است که این میزبان با پشتیبانی شگفت انگیز خود شما را غافلگیر می نماید. این میزبانی برای وردپرس بهینه سازی شده  است که استفاده از این میزبان گامی مثبت بمنظور  رشد سایت و وبلاگ های شما میباشد. وب هاستینگ هاب، آسانترین روش بمنظور حضور آنلاین کسب و نیز کارهای کوچک میباشد. این وب هاستینگ تا به  امروز جوایز گوناگون بین المللی را دریافت نموده و نیز هنگام  خرید Offer های تخفیفی مناسبی  به شما ارائه می گردد.

هاست وردپرس لینوکسی خود را سفارش دهید

بهترین هاستینگ وردپرس خارج ایران

میزبانی وب ایران هاست 24، از شناخته شده ترین و با سابقه ترین میزبانی های  ایرانی میباشد. پشتیبانی این هاستینگ در واقع خوب بوده و چنانچه  که امکان  دسترسی به ارز بین المللی را ندارید، از هاستینگ این شرکت که میزبان خوبی برای سایت های وردپرسی است استفاده نمایید. با این توضیحات و راهنمایی هایی که برای شما اوردیم، امیدواریم که بتوانید یک وب هاستینگ مناسب را برای وبسایت وردپرسی خودانتخاب نماییدتا از دنیای وردپرس بیشتر از گذشته لذت ببرید.

 • بهترین هاست وردپرس و لینوکس ایران و خارج

  هاست وردپرس لینوکسی خود را سفارش دهید از جمله مسایلی  که اغلب د ...
 • هاست ایران

  وقتی صحبت ازخریدهاست به میان می آید ، بسیاری از وب مسترها دغدغه ی این ...
 • هاست لینوکس

  هاست لینوکس درواقع به هاستی گفته می شود که سرورآن ازضامن لینوکس استفا ...
 • میزبانی وب

  تمامی طراحان سایت و وب مسترها، با کلمه میزبانی وب آشنایی دارند وحداقل ...
 • HOSTING هاستینگ

  هاستینگ در لغت به معنای میزبانی و در اصطلاح وب به معنای میزبانی  ...
 • هاست ارزان

  فلسفه هاست ارزان وهاست های رایگان تبلیغاتی که شما بسیاردرسایت های مخت ...