هاست ایران

وقتی صحبت ازخریدهاست به میان می آید ، بسیاری از وب مسترها دغدغه ی این را دارند که هاست ایران انتخاب کنند یا هاست خارج . منظور از هاست های خارج، هاست های آمریکا ،کانادا ،آلمان و... می باشد. این دغدغه که انتخاب هاست از ایران باشد یا خارج یک دغدغه ایست که از قدیم با وب مسترهای وب سایت همراه می باشد و دراین مورد سوالات بسیاری ازما شده است که اگربخواهیم این رابه صورت شفاف توضیح دهیم می توانیم بگوییم هم هاست های ایران وهم هاست های خارج هرکدام معایب  ومزایایی دارند.

معایبی که دارند می توانند قطعی زیاد داشته باشند یعنی آپ تایم های کم داشته باشند و سرعتشان نیز کم باشد که این موضوع می تواند امنیت را پایین بیاورد واین فقط بستگی به این دارد که آن هاست توسط شرکت معتبری پشتیبانی شود . پشتیبانی هاست توسط یک شرکت بسیار معتبر، چه ایران وچه خارج از ایران می تواند یک موضوع بسیارمهم باشد و دقیقا مثل این می ماند که یک کالا در ایران تولید شود و پشتیبانی بسیارعالی داشته باشد وهمچنین یک کالا توسط کشورهای معتبر باشد چه بسا که پشتیبانی خوبی نداشته باشد. به شما توصیه می کنیم اگرمی خواهید هاست ایران انتخاب کنید وچه هاست خارج انتخاب کنید ، بیشترتحقیق خود را روی شرکت پشتیبان آن بگذارید .

سرعت هاست ایران بالاتراست یاهاست خارج ازایران؟

هاست ایران سرعتش ازداخل ایران نسبت به هاست ایران ازخارج ازایران بالاتر است. این موضوع یعنی چه ؟ یعنی وقتی شما یک سایت راکه باهاست ایران پشتیبانی می شود باز کنیدا گرازایران باز شود و ازIP ایران بازشود سرعت آن به مراتب بالاتراز آن  است که فردی ازخارج ازکشور آن سایت راباز کند ، چون موتور جستجوگر گوگل درخارج ازایران می باشد. اگربه دنبال بهینه سازی بهترهستید پیشنهاد می شود که ازهاست های خارج ازایران استفاده کنید  چرا که گوگل به آن بهتردسترسی دارد واگرهاست خارج می خواهید خریدکنید این را درنظرداشته باشید که هاست های خارج سرعتشان از خارج از کشور بالاتر میباشد و از داخل ایران کندتر باز میشوند. البته این موضوع واین مقایسه ها درصورتی صحت دارد که شرکت پشتیبانی هاست ، چه در ایران و چه غیرایران دارای پشتیبانی وسرعت تقریبا یک سان باشند.

 • بهترین هاست وردپرس و لینوکس ایران و خارج

  هاست وردپرس لینوکسی خود را سفارش دهید از جمله مسایلی  که اغلب د ...
 • هاست ایران

  وقتی صحبت ازخریدهاست به میان می آید ، بسیاری از وب مسترها دغدغه ی این ...
 • هاست لینوکس

  هاست لینوکس درواقع به هاستی گفته می شود که سرورآن ازضامن لینوکس استفا ...
 • میزبانی وب

  تمامی طراحان سایت و وب مسترها، با کلمه میزبانی وب آشنایی دارند وحداقل ...
 • HOSTING هاستینگ

  هاستینگ در لغت به معنای میزبانی و در اصطلاح وب به معنای میزبانی  ...
 • هاست ارزان

  فلسفه هاست ارزان وهاست های رایگان تبلیغاتی که شما بسیاردرسایت های مخت ...