هاست لینوکس

هاست لینوکس درواقع به هاستی گفته می شود که سرورآن ازضامن لینوکس استفاده می کند ، هاست لینوکس دارای امنیت بالایی می باشد . سایت هایی که ازروی هاست لینوکس بالامی آید دارای محدودیت زبان برنامه نویسی PHP می باشد ، این به معنای آن است که اگرشما سایتتان را به زبان asp.net برنامه نویسی کرده اید به هیچ وجه درهاست  لینوکس بالا نمی آید . درنتیجه همیشه باید قبل ازخرید به این موضوع دقت کنید که سایتتان راباچه زبانی برنامه نویسی کرده اید.

سایت هایی که زبان برنامه نویسی ندارند وصرفا HTML وجاوا اسکریپت می باشند هم در هاست ویندوزو هم در هاست لینوکس مشکلی ایجاد نمی کنند. هاست های لینوکس به فایل htaccess  مجهز می باشد. فایل htaccess  فایلی است که بسیاری ازدسترسی ها را می تواند به کاربران مختلف تقسیم کندوهمچنین کارهای URL REWRITE درفایل htaccess  و بسیاری ازکارهای دیگر دراین فایل انجام می شود.

ازنظرسرعت وامنیت هاست ویندوز وهاست لینوکس را هیچ وقت باهم مقایسه نکنید چرا که هردو این هاست ها نیزاگر خوب پشتیبانی شوند، می توانند هم سرعت بالا داشته باشد و هم امنیت بالا ، این بستگی به شرایط پشتیبانی هاست شما دارد قیمت های هاست لینوکس برای شما در زیر آورده شده است،  لطفا با توجه به امکاناتی که نیاز دارید برای سایتتان امکانات پلن ها رامطالعه کنیدویکی از آن ها راانتخاب کنید.

 • بهترین هاست وردپرس و لینوکس ایران و خارج

  هاست وردپرس لینوکسی خود را سفارش دهید از جمله مسایلی  که اغلب د ...
 • هاست ایران

  وقتی صحبت ازخریدهاست به میان می آید ، بسیاری از وب مسترها دغدغه ی این ...
 • هاست لینوکس

  هاست لینوکس درواقع به هاستی گفته می شود که سرورآن ازضامن لینوکس استفا ...
 • میزبانی وب

  تمامی طراحان سایت و وب مسترها، با کلمه میزبانی وب آشنایی دارند وحداقل ...
 • HOSTING هاستینگ

  هاستینگ در لغت به معنای میزبانی و در اصطلاح وب به معنای میزبانی  ...
 • هاست ارزان

  فلسفه هاست ارزان وهاست های رایگان تبلیغاتی که شما بسیاردرسایت های مخت ...