میزبانی وب

تمامی طراحان سایت و وب مسترها، با کلمه میزبانی وب آشنایی دارند وحداقل چندین مرتبه این عبارت راشنیده اند . میزبانی وب به فارسی و WEB HOSTING به انگلیسی به معنی میزبانی کردن سرور ازسایت های طراحان می باشد ، این به این معنی است که افرادی که طراحی وب سایت انجام می دهند ، آماده منتشرشدن درجامعه جهانی میباشند ، باید سایتشان واطلاعاتشان روی یک سرور upload  شود و بازدیدکنندگان ازآن سرور به اطلاعاتشان دسترسی پیداکنند.

چنین سروری ، سرورمیزبانیست ، یا میزبانی وب یامیزبانی وب سایت نامیده می شود وبه اصطلاح HOSTING یا WEBHOSTING نامیده می شود . شرکت های زیادی درایران وخارج ازایران ، به کارمیزبانی وب مشغولند ودراین زمینه خدمات می دهند. خدمات میزبانی وب ، خدمات گسترده ای  است که شامل سرورهای ویندوز وسرورهای لینوکس می شد وهمچنین دارای امکانات متعددی می باشد. شرکت iran host24 مفتخراست میزبان وب مسترهای عزیزاز سرتاسرایران باشد و خدمات میزبانی وب ، توسط این شرکت هم درسرورهای داخل ایران وهم درسرورهای خارج از ایران ایران وآمریکا وکانادا انجام می شود. مراحل کاریک طراح سایت به این صورت است که ، فردبعد از این که سایتش را طراحی کرد و یا با زبان های برنامه نویسی آن رابرنامه نویسی کرد ، به یکی ازشرکت های میزبانی وب iranhost24 مراجعه ی غیرحضوری کرده ، یعنی ازطریق سایت انجام می دهد و بعد از دیدن پلن های مختلف میزبانی وب یکی ازآنها را که به زمینه کاری اش نزدیک است وامکاناتی را که  دارد می خواهد انتخاب می کند.

امکانات میزبانی وب

پلن های میزبانی وب به این صورت است که مشخصه های اصلی فضا ،پهنای باند ،سیستم عامل ویندوزیا لینوکس ، سرعت ،تعدادمیزبانی وب سایت ، تعداد پارک دامین و... می باشد ، شما پس ازدیدن وبررسی پلن های مختلف میزبانی وب یکی ازآن هارا انتخاب می کنیدوپس ازدیدن کلید روی قسمت سفارش می توانید آن راسفارش آنلاین یا سفارش اینترنتی دهید وازطریق درگاههای شتاب هزینه آن راپرداخت کنید. پس ازپرداخت هرینه یک ایمیل به عنوان ایمیل اطلاعات میزبانی شما به شما ارسال می شود دقت داشته باشید موقع پرکردن فرم به تمام موارد دقت کنید ودامنه ی خود را به صورت صحیح وارد کنید.

 • بهترین هاست وردپرس و لینوکس ایران و خارج

  هاست وردپرس لینوکسی خود را سفارش دهید از جمله مسایلی  که اغلب د ...
 • هاست ایران

  وقتی صحبت ازخریدهاست به میان می آید ، بسیاری از وب مسترها دغدغه ی این ...
 • هاست لینوکس

  هاست لینوکس درواقع به هاستی گفته می شود که سرورآن ازضامن لینوکس استفا ...
 • میزبانی وب

  تمامی طراحان سایت و وب مسترها، با کلمه میزبانی وب آشنایی دارند وحداقل ...
 • HOSTING هاستینگ

  هاستینگ در لغت به معنای میزبانی و در اصطلاح وب به معنای میزبانی  ...
 • هاست ارزان

  فلسفه هاست ارزان وهاست های رایگان تبلیغاتی که شما بسیاردرسایت های مخت ...