سامانه مدارس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

نصب وردپرس بر لوکال هاست

وقتی شخصی تازه شروع به کار کرده و می خواهد روش و نوع ساخت یک وبسایت را یاد بگیرد می تواند بدون پرداخت هزینه ای  سایتی را در محیط تستی تحت عنوان لوکال هاست راه اندازی نماید و با آن کار کند تا زمانی که  تجربه های لازم را به دست آورد. کاربرد دیگر آموزش ورد پرس بر روی لوکال این است که به طور مثال اگر ما یک طراح وبسایت باشیم و بخواهیم پروژه ی طراحی یک سایت را به دست بگیریم،و بتوانیم یک طراحی اصولی و بی نقص و باگ ها کار خود را ارائه دهیم، میتوانیم ابتدا در فضای لوکال هاست کلیه مراحل را انجام دهیم و بعد از برطرف کردن نواقص، آن را به محیط اصلی منتقل کنیم.

ما از لوکال هاست زمپ (Xampp) که سازگاری مناسبی برای نصب و راه اندازی سایت ها به ویژه وردپرس دارد،به کار می گیریم.

پیش نیازها

۱- آخرین نسخه ی Xampp برای کامپیوتر

۲- آخرین نسخه ی وردپرس

۳- صنب لوکال هاست Xampp

۴- نصب وردپرس بر لوکال هاست

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

بعد از نصب، زمپ را فعال نمایید و دو گزینه ی “Apache” و “MySQL” را در آن Start نمایید.

start db hamyarwp-نصب وردپرس بر لوکال هاست

نکته!!! در صورتی که آپاچی شما فعال نشد ارور داد  براساس دستورالعمل پورت آن را عوض کنید تا مشکل بر طرف گردد.

اکنون در مرورگر خود آدرس http://localhost را در اول نصب وردپرس بر لوکال هاست وارد نمایید و زبان دلخواهتان را انتخاب نمایید. بیشتر همان انگلیسی را انتخاب می کنند.

language hamyarwp-نصب وردپرس بر لوکال هاست

در صفحه ای که مشاهده می کنید، از منوی سمت چپ بر روی گزینه ی “phpmyadmin” کلیک نمایید تا به قسمت پایگاه داده یا همان دیتابیس وارد شوید. در این قسمت شما باید یک پایگاه داده بسازید.

new db hamyarwp-نصب وردپرس بر لوکال هاست

 

در این صفحه، شما بایستی عنوانی برای پایگاه داده ی خود در نظر بگیرید و بر روی گزینه ی “Create” کلیک کنید.

create db hamyarwp-نصب وردپرس بر لوکال هاست

اکنون پایگاه داده ی ما ساخته شد.

ادامه عملکرد

در اینجا بایستی  فایل دانلود شده ی وردپرس خود را در لوکال هاست بگذارید و شزوع به نصب آن کنید. برای گذاشتن پوشه ی وردپرس بایستی به مسیر زمپ در کامپیوتر بروید. برای رفتن به این مسیر بایستی به درایو  Xampp>>htdocs بروید و در فولدر “htdocs”، پوشه ی وردپرس خود را برای نصب وردپرس بر لوکال هاست بگذاریم.

توجه!!! همه چیزهایی که لازم است را در پوشه وردپرس  در قسمت “htdocs” بریزید تا مراحل کار ساده تر انجام شود.

بعد از اینکارفایل “wp-config-sample.php” باز کنید  و براساس دستورالعل های پیشین برای این فایل اقدام نمایید. در ابتدا عنوان آن را به “wp-config.php” تغییر داده و بعد آن را در برنامه متنی مثل “notepad” باز کرده و اطلاعات آن را وارد نمایید. به این مساله دقت نمایید که در اینجا اطلاعات بایستی به شکل متفاوت تر وارد گردد.

config hamyarwp-نصب وردپرس بر لوکال هاست

 

در این فایل اطلاعاتی همچون عنوان دیتابس (DB_NAME)، نام کاربری (DB_USERNAME) و پسورد (DB_PASSWORD) را از کاربر میخواهد که برای پایگاه داده تنها عنوان پایگاه داده را که ساخته ایم وارد می کنیم و بعد نام کاربری را root قرار می دهیم و فیلد پسورد چیزی وارد نمی کنیم. مثل تصویر زیر.

db info hamyarwp-نصب وردپرس بر لوکال هاست

تنظیمات را save می نماییم و بعد آدرس را مجددا در مرورگر وارد می کنیم.

install wp hamyarwp-نصب وردپرس بر لوکال هاست

همانطور که می بینید، صفحه ی نصب وردپرس به نمایش در می آید. می توانید اطلاعات را وارد نمایید و وردپرس خود را راه نصب کنید.

جمع بندی!

چنانچه تمایل دارید پیش  از آنکه سایتی را در شبکه ی جهانی وب رونمایی کنید، ابتدا آن را چک کرده و نواقص آن را رفع نمایید. می توانید ابتدا روی محیطی تستی نصب وردپرس بر لوکال هاست تست کنید و همه مشکلات و جوانب را مشاهده کنید و سپس آن را به محیط اصلی انتقال دهید.


 • تلویزیون شهری دیجیتال پنل بهترین تلویزیون هایی می باشد که در شهر در محیط های مختلف کار گذاشته می شود.
 • رقص نور لیزری : نور لیزری رنگی با دو حالت چرخشی و گردون کاربرد دارد. به هر میزان که لنز رقص نور لیزری پیشرفته تر باشد رنگ لیزرها جذاب تر و زیباتر می شود. برخی رقص نورها را در حالت موزیکال، با صدای موزیک هماهنگ می شود. قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند و همچنین می توان چرخش نور را آهسته و تند کرد.
 • دستگاه مه ساز : ذرات بسیار ریز آب (اندازه تقریبی آن بین 3 تا 20 میکرون) را با استفاده از نازل مه پاش تولید کرده و به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند. این ذرات به علت ریز و سبک بودن زیاد در هوا معلق می شوند و سریعا در گرمای محیط تبخیر شده و فضا را خنک می کند؛ همچنین رطوبت داخل محیط را به طوری که سطح زمین خیس نشود، افزایش می دهد. دستگاه مه ساز می تواند این کار را انجام دهد.
 • تابلو led ثابت : تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.
 • تابلو led : به علت ارزان بودن تابلو روان قرمز و همچنین رنگ آن که چشم را جذب می کند، از آن استقبال بیشتری می شود. نسل جديد اين تابلوها ، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني تابلوي شما از پهلو تا 120 درجه قابل مشاهده است وملزم نیستید فقط از رو به رو نگاه کنید. امروزه این تابلوها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها هست که خدمات خود را در تابلو شرح می دهند.
 • تعمیر تلویزیون : جهت تعمیر تلویزیون با برندهای مختلفی که در بازار موجود است هرکدام از تکنولوژی خاصی تبعیت میکند و اصول نقشه خوانی و بردهای آنچه در تلویزیون LCDو آنچه در تلویزیون LED و پلاسما دارای یک روش کلی و عمومی و عیب یابی آن شبیه به هم هستند .
 • نمایندگی تعمیرات :نمایندگی تعمیرات تلویزیون در صدد است تا با کیفیت عالی و قیمت مناسب نسبت به نیاز هموطنان&nbsp; گامی تازه در پاسخگویی به نیازهای مشتریان&nbsp; بردارد. بدین جهت <a href="/">نمایندگی تعمیرات</a> که تمام برندهای موجود در بازار را ساپورت میکند قادر است برند های سونی سامسونگ –الجی –ایکس ويژن –توشیبا –انواع پلاسما –دوو-پاناسونیک وهمچنین دیگر برندهای متفرقه چینی وغیره را تعمیر کند اکثر بردهای داخلی در تلویزیون ها در شرکت موجود میباشد واین یکی از حسن های نمایندگی تعمیرات میباشد
  که تمام بردها را به صورت اورجینال موجود دارد.
 • نمایندگی سونی : ما این مجموعه را به امکانات پیشرفته جهت فروش و تعمیرات مجهز کرده ایم تا بتوانیم بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه کنند. نمایندگی سونی کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان را گارانتی می کند و ضمانت دارد.این کار به دلیل این است که از علم و مهارت کادرفنی خود و خدماتی که در هر دو حوزه فروش و تعمیر ارائه می دهند. تلاش ما در این است که این مرکز بتواند توسط پیاده سازی استاندارد های جهانی، کیفیت خدمات را افزایش دهد.
 • دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در ایران جزو بهترین جراحان زیبایی و پلاستیک با انجام موارد بسیاری از جراحی های پلاستیک می باشد.
 • جراحی بینی در ایران جزو مواردی از جراحی می باشد که بینی افراد را درگیر زیبایی می کند.
 • بهترین راه درمان چاقی که لاغری نام دارد و تناسب اندام نام دارد همانجراحی شکم می باشد. شکم جزو دسته ای از جراحی های البته خطرناک می باشد که یک نوع جراحی زیبایی محسوب می شود
 • عمل دیگری هست تحت عنوان جراحی سینه یا همان پروتز سینه که بیمار را با یک عملزیبایی یا پلاستیک راضی می کند.
 • لیفت صورت در افراد با سن و سال زیاد بسیار جراحی مفیدی می باشد.
 • عمل پلک بالا و پایین جراحی پلک عملی می باشد که پلک های چشم به بالا و پایین کشیده می شود.
 • لاغر شدن و نجات از چاقی توسط جراحی لاغری بهترین روش لاغری سریع می باشد.
 • عمل لیپوماتیک یا لیپولیزر بهترین و سریع ترین روش درمان چاقی برای افرادی که خواستار لاغری سریع می باشند توصیه می شود. با عمل لیپوماتیک می توانید اندامی خوب داشته باشید

logo-samandehi